2-0 Ο Άγιος Γεώργιος την Νίκη Κρήνης

Νίκη τρίποντο για την Ένωση Αγίου Γεωργίου Φαρσάλων.Στο 15’λεπτό ο Τσιτσικλής μετά απο ωραίο σουτ άνοιξε το σκορ.

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΡΗΝΗ-0048

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΡΗΝΗ-0055

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΡΗΝΗ-0039-2

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΡΗΝΗ-0081

Ο Άγιος είχε την υπεροχή στο πρώτο μέρος του αγώνα.Στο 20′ λεπτό κεφαλία του Καραχάλιου  απέκρουσε ο τερματοφύλακας.Δεν αργησε πολύ και στο 30 σουτ του Καραχάλιου και εγινε το 2-0.Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου στο 45’ σουτ καλό του Καραλευθέρη απέκρουσε  ο Γούσιας. Στην επανάληψη στο 60′ ο Καραχάλιος ξαναχτυπά με δοκάρι για τους γηπεδούχους ενώ λίγο αργότερα σουτ του Μαργαριτόπουλου έβγαλε ξανά ο γκολκίπερ ενώ το 81′ ο Νταφόπουλος έκανε το ωραίο σουτ όμως απέκρουσε ο κίπερ.

Την παρουσία του στον αγώνα έδωσε ο αντιπρόεδρος της ΕΠΣ Λάρισας Σταύρος Πουλαράκης καθώς και πλήθος κόσμου

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΡΗΝΗ-0080

Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων (Νίκος Τρίγκας): Γούσιας, Μακρυγιάννης, Τζιλήρας, Παπαδημητρίου, Κίτσιος, Γιαννούλης, Τσιτσικλής, Μαμαλούδης (60’ Καραλόπουλος), Βασιλόπουλος (55’ Γάλας), Καραχάλιος, Κυριαζής (46’ Καραλόπουλος).

Νίκη Κρήνης (Βασίλης Ζαφειρούλης): Σακελλαρίου (12’ λ.τ. Νταφόπουλος Α/Θ), Καρνάβας, Γακόπουλος, Νταφόπουλος, Καραλευθέρης, Μαγαλιός (30’ Γκατζόγιας), Μαργαριτόπουλος Α., Καραγιάννης, Ζησόπουλος Γ. (70’ Πράπας), Ζησόπουλος Η., Μαργαριτόπουλος Ι.

Διαιτητές: Νάκας, Τράντας, Θύμιου.