Το πρόγραμμα του 16ου πρωταθλήματος 5Χ5 του ΟΠΑΚΠΑ Δ.Φ.

Διεξήχθη η κλήρωση και ξεκινάει την Τετάρτη 15 Ιουλίου το 16ο Πρωτάθλημα 5Χ5 του ΟΠΑΚΠΑ Δ.Φ.

Την Τρίτη 14/5 διεξήχθη η κλήρωση για τον 16ο Πρωτάθλημα 5Χ5 του ΟΠΑΚΠΑ Δ.Φ. στο οποίο την φετινή σεζόν συμμετέχουν 12 ομάδες στο αντρικό πρωτάθλημα σε δυο ομίλους των 6 ομάδων.

Από τον κάθε όμιλο θα προκρίνονται στην επόμενη φάση 4 ομάδες όπου και θα διασταυρώνονται με το σύστημα χιαστί (1-4, 2-3) στα προημιτελικά της διοργάνωσης.

Το έπαθλο στην νικήτρια ομάδα την φετινή σεζόν θα είναι χρηματικό έπαθλο ύψους 200 ευρώ και ένα τραπέζι από χορηγούς της διοργάνωσης.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα στους δυο ομίλους μέχρι και την προημιτελική φάση.

Α ΟΜΙΛΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/7

20:00 ΣΕΛΕΣΑΟ – ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ
21:00 ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΙΝΣ ΝΤΟΝΣ – ΒΟΤΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
22:00 ΠΥΡΑΥΛΟΙ -ΜΑΧΗΤΕΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙKH ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/7

20:00 ΒΟΤΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ – ΠΥΡΑΥΛΟΙ
21:00 ΣΕΛΕΣΑΟ – ΜΑΧΗΤΕΣ
22:00 ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΙΝΣ ΝΤΟΝΣ – ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ ΔΕΥΤΕΡΑ 21/7

20:00 ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΙΝΣ ΝΤΟΝΣ- ΜΑΧΗΤΕΣ
21:00 ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ – ΒΟΤΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
22:00 ΣΕΛΕΣΆΟ – ΠΥΡΑΥΛΟΙ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚH ΤΕΤΑΡΤΗ 23/7

20:00 ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ -ΜΑΧΗΤΕΣ
21:00 ΜIΛΤΟΝ ΚΕΙΝΣ ΝΤΟΝΣ – ΠΥΡΑΥΛΟΙ
22:00 ΣΕΛΕΣΑΟ – ΒΌΤΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/7

20:00 ΣΕΛΕΣAΟ- ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΙΝΣ ΝΤΟΝΣ
21:00 ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ-ΠΎΡΑΥΛΟΙ
22:00 ΒΟΤΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ- ΜΑΧΗΤΕΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 16/7

20:00 ΚΙΤΕΣ – ΧΑΤΖΌΜΠΑΣΙΤΕΣ
21:00 ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ – ΤΣΑΠΛΙΝ
22:00 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΟ ΡΟΜΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ ΔΕΥΤΕΡΑ 20/7

20:00 ΤΣΑΠΛΙΝ – ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
21:00 ΚΙΤΕΣ – ΑΟ ΡΟΜΑ
22:00 ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ – ΧΑΤΖΟΜΠΑΣΊΤΕΣ

3H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/7

20:00 ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ – ΑΟ ΡΟΜΑ
21:00 ΚΙΤΕΣ – ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
22:00 ΤΣΑΠΛΙΝ – ΧΑΤΖΟΜΠΑΣΙΤΕΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/7

20:00 ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ -ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
21:00 ΚΙΤΕΣ – ΤΣΑΠΛΙΝ
22:00 ΧΑΤΖΟΜΠΑΣΙΤΕΣ – ΑΟ ΡΟΜΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ ΤΡΙΤΗ 28/7

20:00 ΧΑΤΖΟΜΠΑΣΙΤΕΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
21:00 ΚΙΤΕΣ – ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ
22:00 ΤΣΑΠΛΙΝ – ΑΟ ΡΟΜΑ

Κάντε εγγραφή στο κανάλι μας για να βλέπετε πρώτοι όλα τα νέα βίντεο!