Συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την εισαγωγή τους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση και τους ευχόμαστε καλές σπουδές.
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΨΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
ΝΤΕΜΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΘΛΙΒΕΡΟΥ ΕΜΗ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΡΙΒΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΝΤΟΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ( ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ( ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΒΙΟΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΤΑΣΤΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΒΑΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ( ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ( ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΖΙΩΖΙΑ ΕΛΕΝΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ( ΒΟΛΟΣ)
ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΕΥΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΣΣΑΒΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΜΠΕΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΝΑΤΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ( ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΕΛΝΤΙΟΝ ΤΣΕΡΡΙΚΟΥ – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΡΑΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΕΝ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΗΛΙΑΔΗ ΑΣΗΜΙΝΑ – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΣΠΑΝΟΥ ΖΩΗ – ΑΕΝ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΕΝ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΣΟΥΦΛΕΡΗΣ ΘΑΝΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΑΕΝ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΛΙΑΜΑ ΕΛΕΝΗ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ – ΑΕΝ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΒΑΓΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
*Βάσει του νόμου Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων τα ονόματα έχουν δημοσιευθεί έπειτα από έγγραφη δήλωση των μαθητών και των γονέων τους.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΣΠΟΥΔΩΝ:
ΧΡΗΣΤΟΣ Ν. ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΚΑΝΤΑΜΗ – ΤΑΣΟΚΑ – ΦΥΣΙΚΗ – ΧΗΜΕΙΑ
ΣΠΥΡΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΛΕΜΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΕΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ
ΚΑΝΑΔΑ 1 ΦΑΡΣΑΛΑ – ΤΗΛ 2491024888
Like us on Facebook: ΠΡΟΤΥΠΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ