Οι υποψήφιοι του συνδυασμού του Σωτήρη Γιαννακόπουλου

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού Γιαννακόπουλου

Σωτήρης Γιαννακόπουλος
Ανακοινώθηκαν από την «Ανεξάρτητη Επιμελητηριακή Κίνηση» που έχει επικεφαλής τον κ. Σωτήρη Γιαννακόπουλο, οι υποψήφιοι για τις εκλογές:

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
2 ΑΣΤΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΜΠΟΡΙΟ ΥΑΛΙΚΩΝ
3 ΒΑΡΣΑΝΟ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΣΑΡΡΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
4 ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
5 ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΦΡΕΣΚΩΝ ΦΡΟΥΤΩΝ
6 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
8 ΚΑΣΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ
9 ΚΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ
10 ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ
11 ΚΟΥΛΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ
12 ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
13 ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΡΟΥΧΩΝ
14 ΜΑΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ ΦΡΕΣΚΩΝ ΦΡΟΥΤΩΝ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ
15 ΜΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
16 ΜΠΑΙΡΑΜΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΠΟΡΙΑ ΚΡΕΑΤΩΝ
17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ-ΕΡΓΑΛΕΙΑ
18 ΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΚΗΠΟΥ
19 ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ
20 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
21 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
22 ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
23 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ
24 ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
25 ΣΑΜΟΛΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ
26 ΣΜΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΔΗ ΓΑΜΟΥ -ΝΥΦΙΚΑ
27 ΣΟΥΦΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΞΥΛΙΝΩΝ ΔΑΠΕΔΩΝ
28 ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΝΔΡΙΚΩΝ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ
29 ΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ
30 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ
31 ΧΑΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
32 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΟΥΡΤΙΝΩΝ ΚΑΙ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ
33 ΨΥΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

1 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛΕΤΑΣ
2 ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ ΦΑΝΟΠΟΙΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ
4 ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΞΑΝΘΗ ΠΑΡΜΠΡΙΖ ΚΑΙ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
5 ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
6 ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ
7 ΖΙΑΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΖΩΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
8 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΕΙΣ-ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΕΙΣ
9 ΚΑΚΑΖΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ
10 ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ /ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΙ
11 ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΑ ΦΑΡΜΑΚΑ
12 ΚΟΥΡΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣΜΕΝΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
13 ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΤΩΡΙΟ ΚΑΛΛΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΤΩΝ
14 ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
15 ΜΑΛΙΧΩΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
16 ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ
17 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
18 ΜΠΕΛΙΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ
19 ΜΠΕΡΣΙΑΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ
20 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ
21 ΝΤΟΛΑ ΑΡΕΤΗ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟ
22 ΠΑΛΑΚΑ ΒΑΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ
23 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
24 ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
25 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ
26 ΠΑΠΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙΟ
27 ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ
28 ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ
29 ΡΑΧΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
30 ΣΑΓΩΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
31 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
32 ΤΑΝΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

1 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΖΩΗ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
2 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
3 ΓΑΒΑΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
4 ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ -ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
5 ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΤΑΘΕΡΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ
6 ΔΑΝΙΛΟΥΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ
7 ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΓΛΑΙΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ
8 ΖΗΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ
9 ΚΑΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
10 ΚΟΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΓΝΩΜΟΝΑΣ
11 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΞΥΛΟΚΑΡΒΟΥΝΩΝ
12 ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΥΔΙΑ ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ
13 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ
14 ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ
15 ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
16 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΧΟΛΕΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ
17 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
18 ΜΗΤΣΑΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
19 ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
20 ΝΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
21 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ
22 ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
23 ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΧΩΡΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ
24 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΡΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΨΗΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
25 ΠΙΠΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ 2
26 ΡΕΒΗΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
27 ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ
28 ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
29 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
30 ΤΖΗΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
31 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ
32 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
33 ΤΣΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
34 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΙΔΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ
35 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
36 ΧΡΙΣΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Κάντε εγγραφή στο κανάλι μας για να βλέπετε πρώτοι όλα τα νέα βίντεο!