Οι 101 υποψήφιοι του Δημήτρη Αδάμ για το Εμπορικό Επιμελητήριο Λάρισας

Αναλυτικά οι υποψήφιοι της παράταξης του κ. Αδάμ συνολικά 101 υποψήφιοι στα τρία τμήματα Υπηρεσιών, Εμπορίου και Μεταποίησης.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Α/Α
Επωνυμία
Επάγγελμα
Τμήμα
1
ΑΛΜΥΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Εμπόριο καυσίμων
Εμπορικό
2
ΒΑΒΙΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Εκμ/ση Περιπτέρου
Εμπορικό
3
ΒΑΣΙΑΡΔΑΝΗ- ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Εμπόριο-Καπνικά Προϊόντα
Εμπορικό
4
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Βιβλιοπωλείο
Εμπορικό
5
ΔΕΡΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εξοπλισμός καταστημάτων
Εμπορικό
6
ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
Εμπόριο Αλουμινίου
Εμπορικό
7
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ του ΜΠΑΝΤΟΛΙΟΥ
Εμπόριο Είδη Δώρων
Εμπορικό
8
ΖΑΔΕΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Μεσίτης Αστικών Ακινήτων «REMAX»
Εμπορικό
9
ΖΑΧΑΡΤΖΗ-ΤΣΙΡΣΙΩΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εμπόριο Ρολογιών & Κοσμημάτων
Εμπορικό
10
ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εμπορία & Παραγωγή χημικών προϊόντων
Εμπορικό
11
ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Εμπόριο Ειδών Ζαχ/κής
Εμπορικό
12
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Εκμ/ση Περιπτέρου
Εμπορικό
13
ΚΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κρεοπωλείο
Εμπορικό
14
ΚΟΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εμπόριο Η/Υ
Εμπορικό
15
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Εμπόριο Ακατέργαστων Δερμάτων
Εμπορικό
16
ΚΟΥΤΖΑΗΛΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Οπτικά
Εμπορικό
17
ΜΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Φωτογραφείο
Εμπορικό
18
ΜΠΡΕΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Τροφοδοτική Εταιρεία
Εμπορικό
19
ΜΠΡΟΥΚΟΥΜΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Εκμ/ση Περιπτέρου
Εμπορικό
20
ΝΙΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Έμπορος Βαπτιστικών
Εμπορικό
21
ΝΤΟΥΓΚΟΣ ΘΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Οινοποιείο
Εμπορικό
22
ΠΑΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ηλεκτρολόγος-Μηχανικός
Εμπορικό
23
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Έμπορος τσαντών/αξεσουάρ
Εμπορικό
24
ΠΑΠΠΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ
Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων
Εμπορικό
25
ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Κρεοπωλείο
Εμπορικό
26
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Έμπορος Αθλητικών Ειδών

COUGAR
Εμπορικό
27
ΣΦΟΡΤΣΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εμπόριο Ηλεκτρολογικού Υλικού
Εμπορικό
28
ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εμπόριο ειδών διατροφής S/M
Εμπορικό
29
ΦΩΤΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Κινητή Τηλεφωνία
Εμπορικό
30
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Έπιπλα SATO
Εμπορικό

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

Α/Α
Επωνυμία
Επάγγελμα
Τμήμα
1
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ALFA WOOD ΑΕΒΕΕ

Εταιρεία Επεξεργασίας Ξύλου
Μεταποίησης
2
ΒΑΣΔΑΒΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Παραγωγή Οίνου
Μεταποίησης
3
ΒΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΒΕΛΛΗΣ ΑΒΕΕ – Παραγωγή Ειδών Καθαρισμού
Μεταποίησης
4
ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΒΕΛΛΗΣ ΑΒΕΕ – Παραγωγή Ειδών Καθαρισμού
Μεταποίησης
5
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Εργολάβος

Ανακαινίσεις-

Διακοσμήσεις
Μεταποίησης
6
ΖΗΓΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Τεχνική Εταιρεία Ανελκυστήρων
Μεταποίησης
7
ΖΗΡΔΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΛΟΥ-ΤΕΧΝΗ ΕΠΕ

Κατασκευές Αλουμινίου
Μεταποίησης
8
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Αρδευτικά Συστήματα
Μεταποίησης
9
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκτυπώσεις – Επιγραφές CHROMAPRINT
Μεταποίησης
10
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Έπιπλα Αναπαλαιώσεις
Μεταποίησης
11
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Ποτοποιός-Αποστάγματα
Μεταποίησης
12
ΚΟΥΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
Εταιρεία Δημοσίων Έργων

ΧΑΡΑΞΗ ΟΕ
Μεταποίησης
13
ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Εκτυπώσεις

ΦΩΤΟΤΥΠΕΙΟ
Μεταποίησης
14
ΜΗΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Οινοποιείο
Μεταποίησης
15
ΜΠΙΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Βιομηχανία Επεξεργασίας Γάλακτος ΜΠΙΖΙΟΣ Α.Ε.
Μεταποίησης
16
ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
Μηχανήματα Καθαρισμού
Μεταποίησης
17
ΝΑΧΑΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις
Μεταποίησης
18
ΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
Κατασκευή Επίπλων
Μεταποίησης
19
ΝΤΟΣΤΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Κομμωτήριο
Μεταποίησης
20
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
Βιοτεχνία Τζαμιών
Μεταποίησης
21
ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Αρτοποιείο
Μεταποίησης
22
ΡΙΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
Είδη Δώρων Γάμου-Βάπτισης
Μεταποίησης
23
ΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Στεγνοκαθαριστήριο

STEGNO PLUS
Μεταποίησης
24
ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ Α.Ε. Παραγωγής Εμπορίας Επίπλων Κουζίνας
Μεταποίησης
25
ΤΖΟΥΡΜΑΚΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις
Μεταποίησης
26
ΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΕΔΡΑ Α.Τ.Ε.

Κατασκευαστική εταιρεία
Μεταποίησης
27
ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
Τυπογραφείο
Μεταποίησης
28
ΤΣΑΓΓΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
GEMINI

Κατασκευή Ηχητικών συστημάτων
Μεταποίησης
29
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Εκδόσεις Εφημερίδα “Πρώτος Τύπος”
Μεταποίησης
30
ΤΣΙΑΡΔΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Κουρείο
Μεταποίησης
31
ΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υδραυλικές εγκαταστάσεις
Μεταποίησης
32
ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
Ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις
Μεταποίησης
33
ΦΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Κουρείο
Μεταποίησης
34
ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΚΟΣΜΟΒΑΤ ΑΒΕΕ
Μεταποίησης
35
ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας TS ENERGY
Μεταποίησης
36
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Αρχιτέκτων Μηχανικός Κατασκευές Κτιρίων
Μεταποίησης
37
ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΡΜΟΣ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΑΕ Κατασκευή τσιμεντένιων πλίνθων
Μεταποίησης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

1
ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
Καθηγητής – Φροντιστής Μέσης Εκπαίδευσης
Υπηρεσιών
2
ΓΕΡΟΓΙΩΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
Υπηρεσιών
3
ΓΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
Οπωροεμπορική Εταιρεία

Λαχανογαρά ΑΕ
Υπηρεσιών
4
ΓΚΑΝΑΤΣΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
PUEBLO CAFE
Υπηρεσιών
5
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Αγοροπωλησία Ακινήτων

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΕ
Υπηρεσιών
6
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τουριστικό Κατάλυμα

«ΚΑΛΥΨΩ»
Υπηρεσιών
7
ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Εμπορικός Αντιπρόσωπος
Υπηρεσιών
8
ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ
Πρακτορείο ΠΡΟΠΟ
Υπηρεσιών
9
ΚΑΡΑΤΖΟΥ ΦΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Φροντιστήριο

Ξένων Γλωσσών
Υπηρεσιών
10
ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Παγωμένο γιαούρτι – CHILL BOX
Υπηρεσιών
11
ΚΑΦΑΝΕΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
Γραφίστας-Εκτυπώσεις
Υπηρεσιών
12
ΚΟΕΝ ΡΑΣΕΛ του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ
Φαρμακείο-Κέντρο εναλλακτικών αγωγών
Υπηρεσιών
13
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Καφέ

“LAS RAMBLAS”
Υπηρεσιών
14
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΡΔΕΑ
FARMACON – Υπηρεσίες παροχής συμβούλων Αγροτικής Εκμ/σης
Υπηρεσιών
15
ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
Αντιπρόσωπος
Υπηρεσιών
16
ΜΑΝΟΥΑΧ ΜΩΥΣΗΣ του ΗΛΙΑ
Συντονιστής Ασφαλιστικών Συμβούλων
Υπηρεσιών
17
ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκπόνηση Τεχνικών Μελετών ΙΚΕ

RENOVA
Υπηρεσιών
18
ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ασφαλιστικός Σύμβουλος
Υπηρεσιών
19
ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Αίθουσα δεξιώσεων

“Principal Hall”
Υπηρεσιών
20
ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εστιατόριο “Il Fiore”
Υπηρεσιών
21
ΜΠΛΑΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Ασφαλιστής
Υπηρεσιών
22
ΝΑΣΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τουριστικό Γραφείο
Υπηρεσιών
23
ΝΤΟΥΦΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
Κέντρο Σωματικής Ψυχικής Ευεξίας & Ομορφιάς
Υπηρεσιών
24
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Σχολή Οδηγών
Υπηρεσιών
25
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Μεσίτης Ασφαλίσεων
Υπηρεσιών
26
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
EURO TAXI
Υπηρεσιών
27
ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
Αθλητικά Είδη

SAKORAFA
Υπηρεσιών
28
ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΟΑΟΥ
Λογιστικές Φοροτεχνικές Υπηρεσίες
Υπηρεσιών
29
ΣΟΥΡΙΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Διαχείριση Πρατηρίων

ΕΚΟ
Υπηρεσιών
30
ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Συντονίστρια Ασφαλιστικών Συμβούλων
Υπηρεσιών
31
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υπηρεσίες Καθαρισμού

Kleenway
Υπηρεσιών
32
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Φροντιστήριο Ξένων Γλωσσών

PERUGIA
Υπηρεσιών
33
ΤΣΟΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας
Υπηρεσιών
34
ΦΟΥΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Ασφαλιστικός Σύμβουλος
Υπηρεσιών

Κάντε εγγραφή στο κανάλι μας για να βλέπετε πρώτοι όλα τα νέα βίντεο!