Διπλό από ημίχρονο και 3Χ3 για την Νίκη!

Σκοράροντας οκτώ τέρματα η Νίκη Κρήνης κέρδισε με 0-8 τον Σταυραετό και έκανε το 3 στα 3 στο φετινό πρωτάθλημα της Γ ΕΠΣΛ κατηγορίας.
Οι παίκτες του κ. Τσιάρα άνοιξαν το σκορ στο 14′ με δυνατό σουτ του Αλεξανδράκη, ενώ πέντε λεπτά αργότερα ο Τσανάκας πέτυχε το 0-2.
Ενώ στο 34′ ο Τζερεμές πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του και με πλασέ σε κενή εστία πέτυχε το 0-3.
Πριν την ανάπαυλα του ημιχρόνου ο Βατσίκας με σουτ έξω από την περιοχή σημείωσε το 0-4.
Με το καλημέρα του δεύτερου μέρους ο Τζερεμές με τον ίδιο τρόπο όπως και στο πρώτο γκολ πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του τέρμα και το 0-5.
Ενώ στο 68′ ο Μαργαριτόπουλος πέτυχε με σουτ έξω από την περιοχή το 0-6.
Δέκα λεπτά αργότερα ήταν η σειρά του Μαγαλιού να γράψει το όνομα του στον πίνακα των σκόρερ για το 0-7.
Ενώ στο 83′ ο Μαργαριτόπουλος με σουτ πέτυχε το τελικό 0-8 σημειώνοντας παράλληλα και αυτός το δεύτερο προσωπικό του γκολ.
Η Νίκη σημάδεψε και δύο φορές το δοκάρι του Σταυραετού με τους Αλεξανδράκη και Βατίκα.
Οι Συνθέσεις

Σταυραετός: Πατούνας, Τσιλήρας, Αγγέλης, Νταβέλης, Μάρκογλου, Ρουμελιώτης, Νανούλης, Πάλλας, Γιαννούλης, Μανούσος, Ψαλλίδας, Καρακόζης.

Νίκη Κρήνης (Σάκης Τσάρας): Καραστέργιος, Σελλήνης (55′ Μαγαλιός), Βασιλόπουλος (60′ Αγγελάκοπουλος), Ζησόπουλος, Πετρόπουλος, Βατσίκας, Αλεξανδράκης, Τσανάκας (50′ Μαργαριτόπουλος Γ.), Τσάρας, Τζερεμές (80′ Διαμάντης), Μαργαριτόπουλος Κ.

Κάντε εγγραφή στο κανάλι μας για να βλέπετε πρώτοι όλα τα νέα βίντεο!