Τεσσάρα η Δόξα Υπέρειας

Νίκη με σκορ 4-1 πήρε η Δόξα Υπέρειας, απέναντι στον Άρη Κουλουρίου, για την 7η αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΛ.Η Δόξα μπήκε γρήγορα στο παιχνίδι και στα πρώτα λεπτα με ευνοϊκό άνεμο εκανε 1-0 με τον Κερμελίδη.

ΔΟΞΑ ΥΠΕΡΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΟΥ-0070

Δεν κράτησε επολύ ομως η χαρά και ο Σωκράτης Κολομητρούσης, με απευθείας εκτέλεση φάουλ, ισοφάρισε σε 1-1, στο 7ο λεπτό.

ΔΟΞΑ ΥΠΕΡΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΟΥ-0083

ΔΟΞΑ ΥΠΕΡΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΟΥ-0085

Παρ’ όλα αυτά, η Υπέρεια, κατάφερε να πετύχει κι άλλο γκολ, με τον Παλιούρα, στο 10’

ΔΟΞΑ ΥΠΕΡΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΟΥ-0120Ο Γκατζόγιας στο 35ο λεπτό, έκανε το 3-1.Το τελικό 4-1, διαμόρφωσε στο 70ο λεπτό, ο Γκατζόγιας, πετυχαίνοντας και δεύτερο προσωπικό τέρμα.Οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι στο 55′ με τον 55ο λεπτό, Γαρυφαλλόπουλο.

ΔΟΞΑ ΥΠΕΡΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΟΥ-0033

Δόξα Υπέρειας (Αποστόλης Παπαδόπουλος): Σκαντζούρης, Μαργαριτόπουλος, Τσιανάκας, Γούναρης, Τέμας, Ζαχόπουλος, Τσιούρης (60’ Κλιάφας), Βαΐτσης (75’ Τασιόπουλος), Κερμελίδης (65’ Παπαδόπουλος), Παλιούρας, Γκατζόγιας.